Guľôčková dráha na úrovni 1 64 cm x 18 cm x 36 cm

Kód: KX8533

18,20 €
S DPH
Guličková horská dráha. Rozmery po rozložení cca 64 x 36 cm. Dĺžka dráhy je cca 5m. Myslíte si, že ste narazili na ďalšie nudné hádanky alebo bloky? Ach nie... Nič nemôže byť ďalej od pravdy... Spacerail je niečo, čo ste ešte nevideli. Presvedčte sa sami!
Množstvo
Skladom. Dodanie 2-5 dní

3.jpg

BALL ROLLERCOASTER!

DRÁHA PRE VESMÍRNE LOPTY

231-1
2.jpg


Myslíte si, že ste narazili na ďalšie nudné hádanky alebo bloky? Ach nie... Nič nemôže byť ďalej od pravdy... Spacerail je niečo, čo ste ešte nevideli. Si originálny človek? Skvelé! Prijmite výzvu a postavte si vlastnú guľôčkovú dráhu!

1/40 s, f/8, 32 mm


Ako to funguje?

Celá konštrukcia je vyrobená z kovu, plastu a vlasca. Kombinácia všetkých prvkov dáva konečne skvelú dráhu, po ktorej sa preháňajú kovové guľôčky. Kĺžu jednu po druhej po slučkách, až kým sa nedostanú k výťahu, ktorý ich vyvezie na vrch budovy, kde opäť začína zábava. Spacerail je 3D puzzle, ktoré podnieti vašu kreativitu, pretože môžete stavať konštrukcie, ako chcete, nie nevyhnutne podľa krokov v príručke.

4.jpg

Dokonalá zábava pre rodinu

Vášnivá, návyková zábava pre deti, tínedžerov a dospelých. Dokonale rozvíja priestorovú predstavivosť. Spája prvky tvorivej práce s manuálnymi zručnosťami. Ideálne ako darček. Komplexný objekt sa môže stať mimoriadnou výzdobou miestnosti, ako aj začiatkom zbierky.

Pozrite sa, ako funguje komplexná Spacerail:

Technické dáta:

- Úroveň: 1 z 9
- Dĺžka dráhy po zložení: 5000 mm (5 metrov)
- Rozmery: 64 cm x 18 cm x 36 cm
- Počet oceľových guľôčok: 2
- Úroveň obtiažnosti: Jednoduchá

- Odhadovaný čas montáže: 1-2h

- Vek: od 15 rokov

- Vrátane pokynov v poľštine


Dim. Rozložená dráha: 64 cm x 18 cm x 36 cm

Dim. balenie: 24 cm x 7 cm x 40 cmKX8533
55 položky

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnania