Odstrkovadlo, chodítko, drevené vzdelávacie 6v1

Kód: KX6495

70,90 €
S DPH
Multifunkčné drevené odstrkovadlo pre deti uľahčí učenie chôdze. Na prednom paneli je veľa hračiek: ozubené kolesá, obrázkové puzzle, pohyblivé kocky, činely, telefón a hodiny. Po stranách je triedička a bludisko. Rozmery: 51x32,5x31cm.
Množstvo
Skladom. Dodanie 2-5 dní


TLAČENIE DREVENÁ HOREZEC VZDELÁVACIA KOCKA 6V1

KX649568152.jpg

Chodítko, ktoré vášmu batoľaťu uľahčí prvé kroky. Dobre poslúži aj v neskoršom veku ako vozík na obľúbené hračky a prvé počítadlo.

Chôdza s posúvačom pomáha vášmu batoľaťu udržať rovnováhu pri učení sa chôdze. Podporuje rozvoj manuálnych zručností a rozvíja motoriku celého tela. Chodítko povzbudí vaše batoľa k cvičeniu.

Naše chodítko je stabilnou oporou pre batoľa, ktoré sa učí chodiť. Dieťa ho nebude môcť prevrátiť. Drevené kolieska sú zaistené protišmykovou gumovou vrstvou.

Poteší funkčnosťou a poteší oko . Estetický dizajn, výrazné farby, zmysel pre detail - je to milý a bezpečný spoločník pre vaše dieťa.  

Toto zatláčadlo osloví rodičov, ktorí hľadajú ekologické doplnky pre svoje batoľa. Drevené hračky sú skvelou voľbou!

KX649568153.jpg

Nie je to len chodítko! Tvorcovia sa postarali o to, aby deťom poskytovala zábavu v mnohých smeroch. V prednej časti posúvača je manipulačná doska plná prvkov, ktoré potešia deti:

  • hodiny s pohyblivými ukazovateľmi
  • ozubené kolesá
  • puzzle s 3 obrázkami
"telefón" s tlačidlami (dá sa odstrániť z dosky) činely s palicou 3 farebné, pohyblivé kocky - "počítadlo"

KX649568149.jpg

Všetky prvky, okrem činelov, sú vyrobené z dreva.

Okrem toho sú po stranách:

  • triedič so štyrmi farebnými blokmi
  • labyrint s tromi krásne vyrobenými, peknými zvieratkami

Farebné prvky priťahujú pohľad a ručičky farbami. Zároveň hračka vďaka neutrálnemu, drevenému podstavcu neposkytuje dieťaťu prebytok podnetov.

Bavte sa, hrať je bezpečné! Všetky prvky boli starostlivo brúsené , aby chránili malé ručičky pred úlomkami. Potom boli natreté ekologicky nezávadnými, netoxickými farbami.

Základom chodítka je aj krabica , do ktorej budú padať tehly z triedičky. Môžete v nej skladovať a prepravovať činel a mnoho ďalších hračiek. Hrudník bol zabezpečený sieťkou.

KX649566790.jpg

Samomontážny vozík.

Rozmery v zloženom stave: 51 cm x 32,5 cm x 31 cm

Rozmery balenia: 54cm x 10cm x 33cm

KX649568154.jpgKX6495
64 položky

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnania