ALPINO Fixy na skicovanie kaligrafie s 30ks.

Kód: KX6059

36,20 €
S DPH
Sada 30 ks doplnkov na učenie sa ručne písaného ozdobného písma. Ideálne na písanie listov, kaligrafiu alebo skicovanie. Obsah balenia: 1 fixka so štetčekovým hrotom (čierna), 1 fixka s jemným hrotom (čierna), 1 fixka s dvomi hrotmi.
Množstvo
Skladom. Dodanie 2-5 dní

ALPINO FLAMMERS NA SKICOVANIE KALIGRAFY 30 PRVKOV.

 

Fixky na skicovanie a kaligrafiu zlepšia estetiku písania.


Pestrofarebné fixy sú skvelým návrhom pre každého umelca, študenta alebo kancelárskeho pracovníka.

Každá fixka má hrot štetca , vďaka ktorému bude mať naše písanie umelecký šmrnc.

Priložená grafitová ceruzka zlepší proces učenia sa krasopisu, môžeme si vďaka nej načrtnúť písmeno, ktoré potrebujeme atď., a všetko vygumujeme gumou.

Detailné pero sa vám bude hodiť, keď chcete vylepšiť detaily kresby.

Rukopis, označovaný ako kaligrafický – predstavuje predovšetkým vhodné proporcie písmen, rovnaké rozostupy medzi slovami a umelecké dekorácie.

Alpino je skúsený a kvalifikovaný výrobca detského tovaru. Výrobky sa vyznačujú tým, že prechádzajú prísnou kontrolou kvality. Spĺňajú európske bezpečnostné normy a zaručujú ich nezávadnosť.

Rukopis je indikátorom správneho intelektuálneho rozvoja. Zlepšuje pamäť, podporuje koncentráciu a zároveň pôsobí relaxačne. Deti, ktoré zručne píšu, dosahujú v škole lepšie výsledky a učenie je oveľa jednoduchšie.

Kaligrafia podporuje koncentráciu, zlepšuje pamäť a zároveň relaxuje. Deti, ktoré sú zručné v písaní, dosahujú v škole lepšie výsledky a učenie je pre nich oveľa jednoduchšie.

 

Sada obsahuje:

1 kus fixky so štetcom (čierna) 1 kus fixky so štetcom (čierna) 1 kus popisovača s dvoma hrotmi, so širokým skoseným hrotom a tenkým okrúhlym hrotom (čierny) 1 kus pera na detaily (čierne) 1 kus grafitovej ceruzky 1 kus gumy 24 fixiek so štetcom


Veľkosť balenia:
22 cm x 19,5 cm x 3 cm

KX6059
3 položky

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnania