ALPINO Farby na maľovanie prstami 40ml 5 farieb

Kód: KX6052

15,00 €
S DPH
Sada kvalitných farieb na maľovanie prstami. Vysoko pigmentové, žiarivé farby majú vysoké krycie vlastnosti. Ľahko zmývateľný z pokožky teplou vodou a mydlom. Pohodlne použiteľné veko chráni farby. Sada obsahuje 5 ks 40ml farieb.
Množstvo
Skladom. Dodanie 2-5 dní

ALPINO FARBY NA PRSTY 40 ML 5 FAREB


Maľovanie prstami podnieti kreativitu detí.

Sada prstových farieb Alpino je fantastický nápad, ako dieťa tráviť voľný čas. Prsty používa ako štetec a používa ich na maľovanie obrazu. Dieťa vloží prst do nádoby s farbou farby podľa vlastného výberu, teraz môže maľovať.

Alpino je skúsený a kvalifikovaný výrobca detského tovaru. Výrobky sa vyznačujú tým, že prechádzajú prísnou kontrolou kvality. Spĺňajú európske bezpečnostné normy a zaručujú ich nezávadnosť.

Po utretí prsta môžete použiť inú farbu, odporúčame maľovať viacerými prstami naraz. Takto môžeme maľovať čokoľvek. Táto technika je skvelá zmyslová hra.

Balenie obsahuje päť vysoko pigmentových farieb v žiarivých farbách s veľmi vysokými krycími vlastnosťami a hustou konzistenciou.

Balené v pohároch s obsahom 40 ml farby, vrchnák chráni farby. Dermatologicky testované.

Farby sú ľahko zmývateľné z pokožky teplou vodou a mydlom.

Pomocou kresieb je dieťa schopné ukázať všetko, čo sa nedá vyjadriť slovami. Pri kreslení používa ruku a mozog, ktorý koordinuje celý pohyb ruky, čo určuje presnosť práce. Cvičením kreslenia trénujeme mozog.

Maľovanie je jednou z metód rozvíjania manuálnych zručností u detí i dospelých.

Vypĺňanie kontúr kresby rozvíja motoriku . Okrem toho rozvíja predstavivosť a fantáziu.

Jednoduchý akt maľovania posilňuje aj sebavedomie dieťaťa, vďaka ktorému veria v seba a svoje schopnosti, čo je v spoločenskom živote neoceniteľné.

Maľovať sa dá aj s dieťaťom, veď spoločné trávenie času je pre jeho správny vývoj kľúčové .

Zahrnuté v súprave:

  • 5 nádob s farbou s objemom 40 ml

Technické dáta:
dostupné farby:


Rozmery balenia: cm x cm x cm


KX6052
4 položky

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnania