Drevená kuchynka pre deti LULILO MDF KUKETO + doplnky

Kód: KX5548

95,90 €
S DPH
Fantastická, drevená kuchyňa LULILO pre svojpomocnú montáž. Má domáce spotrebiče a množstvo prvkov napodobňujúcich skutočnú kuchyňu. Zábava podnieti kreativitu a predstavivosť. Perfektné vybavenie do detskej izby. Rozmery: 85x59,5x30cm.
Množstvo
Skladom. Dodanie 2-5 dní

LULILO DREVENÁ KUCHYŇA MDF KUKETO + PRÍSLUŠENSTVO

Nechajte svojho drobca zobudiť skvelého kuchára!

Každé dieťa dychtivo a s radosťou napodobňuje svojich rodičov, preto sa im oplatí naučiť sa popri tom aj dôležité domáce práce!

Veľká a krásne vyrobená kuchyňa vás povzbudí k zábave a malý kuchár nebude chcieť prestať variť!

Módne farby a štýlová povrchová úprava robia kuchyňu príťažlivou nielen pre najmenších, ale aj pre rodičov. Skvele zapadne do moderného aj klasického interiéru.

Má veľa funkcií skutočnej kuchyne, je vybavená drezom, kohútikom, sporákom, mikrovlnkou, ale aj policami a skrinkami! Vďaka tomu bude ocitnutie sa v skutočnej kuchyni v budúcnosti oveľa jednoduchšie a príjemnejšie.

Ovládacie gombíky sporáka sú veľmi realistické a pripomínajú tie v skutočnom zariadení. Ich otáčanie nevyžaduje veľkú silu, vaše batoľa to zvládne bez problémov!

Kuchynská zostava ako jedna z mála obsahuje sušičku, vďaka ktorej naučíte dieťa prať príjemným spôsobom! Najlepšie bude, ak sa váš drobec naučí umývať riad, ktorý sa ťažko rozbije!

Kovový drez sa dá jednoducho vybrať a naplniť vodou! Nechajte malého kuchára umyť si vlastné ovocie na dezert alebo zeleninu na večeru! Vďaka tomu bude hrdý na to, že sa môže podieľať na príprave jedla a určite si to bude viac vážiť!

Detská kuchynka nie je len skvelá zábava! V procese "varenia" sa dieťa naučí veľa potrebných a dôležitých zručností. A to všetko s maximálnou bezpečnosťou!

Obsluha hračkárskych horákov vám umožní spoznať princíp fungovania tých skutočných bez rizika popálenia! Batoľa bez problémov zvládne obsluhu sporáka, rúry aj mikrovlnky a jeho ruky zostanú v bezpečí!

Nechajte svoje dieťa usporiadať riad na vhodné a vhodné miesta samo! Vďaka tomu sa naučí usporiadať si priestor v súlade s vlastnými potrebami a navyše sa sám postará o poriadok a pochopí jeho hodnotu na pracovisku!

Príprava jedál je skvelá zábava, ktorá vám umožní nielen dynamicky rozvíjať fantáziu , ale priaznivo ovplyvňuje aj manuálne zručnosti kuchára! Krájanie, mixovanie, nalievanie a odkvapkávanie zlepší jemnú motoriku a vaše prsty získajú silu a presnosť.

Táto kuchyňa je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí sa radi starajú o životné prostredie! Ak je pre vás dôležitý dobrý stav prírody, vyberte si výrobok, ktorý pozostáva prevažne z dreva , vďaka čomu znečisťuje životné prostredie mnohonásobne menej ako jeho plastové náprotivky! Výberom drevenej kuchynky poskytujete svojmu dieťaťu nielen skvelú zábavu, ale dávate mu aj možnosť objavovať svet v jeho súčasnej podobe, keď bude väčšie! Starostlivosť o životné prostredie, dokonca aj v tých najmenších častiach každodenného života , zachová prírodu nedotknutú.

Prebuďte vo svojom dieťati vášeň pre varenie! Možno sa z neho v budúcnosti stane skvelý kuchár!

Technické parametre:

Materiál : MDF, plast, drevo

Rozmery kuchyne: 68cm x 25,5cm x 85cm

Výška od podlahy po vrch : 37,5 cm

Priemer taniera: 11 cm

Rozmer dosky : 16,5 cm x 11 cm

dĺžka príboru: cca 13 cm

priemer hrnca : 9 cm

výška fľaše : 8 cm

Rozmery balenia : 92 cm x 30,5 cm x 15,5 cm

K ucho zabalené v kartónovej krabici.

 

KX5548
100 položky

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnania