LULILO Policová knižnica domček na knihy 2v1 CALLA 116cm XXL

Kód: KX5547

150,30 €
S DPH
Senzačná knižnica v tvare domčeka. Skvele sa hodí do každej detskej izbičky. Krásny dizajn upúta pozornosť batoľaťa. Knižnica sa skladá z 3 poschodí, ktoré možno použiť ako kus nábytku alebo domček pre bábiky. Výška: 116 cm. Šírka: 82,5 cm.
Množstvo
Skladom. Dodanie 2-5 dní

LULILO POLIČNÁ KNIHOVNA KNIHA HOUSE CALLA XXL

Knihy, hračky a rakvy súrne potrebujú nové miesto? Poskytnite im veľký a krásny domov!

Knižnica v tvare domčeka dokonale zapadne do detskej izby a dodá jej obrovské množstvo šarmu! A mimochodom, poslúži aj ako praktický kus nábytku!

Krásny dizajn upúta pozornosť batoľaťa a poskytne mu veľa radosti, keď stojí v jeho malom kráľovstve!

Veľké množstvo políc vám umožní umiestniť na poličku množstvo hračiek a dekorácií! Vďaka tomu bude udržiavanie poriadku v miestnosti a zaujímavej výzdobe oveľa jednoduchšie!

Jemný, ale plný šarmu, dizajn ľahko zapadne do každej miestnosti! Skvele doplní klasické izby aj moderný, minimalistický byt!

Knižnica sa dá využiť nielen ako obyčajný kus nábytku, na ktorý sa dajú odkladať knihy, ale s úspechom aj pri zábave ako domček pre bábiky.

Priestranné police vám umožnia naplniť ich množstvom rôznych kníh! Určite to pomôže rozvíjať vášeň pre čítanie kníh, ktoré je v živote veľmi dôležité!

Jednoduché tvary uľahčujú čistenie nábytku , vďaka čomu je ideálny na učenie dieťaťa upratovať vrátane utierania prachu!

Rozmery knižnice boli zvolené tak, aby batoľa bez problémov dosiahlo aj na najvyššie poličky! Už žiadne stúpanie po nebezpečných schodoch a stoličkách, aby ste sa dostali k svojej obľúbenej knihe!

Môžete nechať svoje dieťa, aby si samo usporiadalo najrôznejšie predmety na poličke! To pozitívne ovplyvní jeho schopnosť organizovať priestor a umožní mu objaviť, aké dôležité sú poriadok a údržba!

Tento kus nábytku je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí sa chcú starať o životné prostredie! Ak vám záleží na dobrom stave prírody, vyberte si kus nábytku z dreva, vďaka ktorému nebude nadmerne zaťažovať životné prostredie! Výberom dreveného nábytku do izby vášho dieťaťa mu poskytnete nielen skvelý dekor, ale aj možnosť objavovať nedotknutú prírodu , keď vyrastie!

Drevo tiež poskytuje primeranú pevnosť a starosti s príliš veľkým množstvom kníh môžeme odložiť na policu!

Nechajte svoje batoľa postarať sa o poriadok vo svojej izbe!

Technické parametre:

Materiál: MDF + drevo

Cena je len za policu, príslušenstvo na poličke nie je súčasťou.

Rozmery:

  • výška: 116 cm
  • šírka: 82,5 cm
  • hĺbka: 30 cm
  • výška 1. a 2. poschodia: 38 cm
  • výška 3. poschodia: 33 cm
  • rozmery balenia: 100cm x 38cm x 20cm

Balené v kartónovej krabici.KX5547
86 položky

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnania